۵۵۳ - زمان حدودی مطالعه : ۱ دقیقه
اخیرا طراحی ذهنی ای از هیوندای i۱۰ مدل ۲۰۲۰ برای بازارهای اروپایی منتشر شد.
طراحی جدید برای هیوندای i20 منتشر شد

پس از ارایه نسخه مخصوص هند این خودرو که احتمالا کمی بزرگ تر بوده و نیم رخی متفاوت خواهد داشت و در اکتبر ۲۰۱۹ راهی بازار می شود، مدل مخصوص اروپای این خودرو برای عرضه در سال آینده در نظر گرفته شده است.
هیوندای i۱۰ مدل ۲۰۲۰ بر اساس جدیدترین سبک طراحی این خودروساز ساخته می شود. در این صورت، نیم رخ این خودرو تقریبا بی تغییر باقی می ماند. هم چنین شیشه عقب قاب دار مدل کنونی این خودرو یک ویژگی طراحی است که در مدل نسل بعدی آن حفظ خواهد شد. نسخه هندی این خودرو همچنان با قسمت پشت معمولی تر ارائه می شود.


قسمت جلوی هیوندای i۱۰ مدل ۲۰۲۰ دارای جلوپنجره آبشاری نمادین، چراغ های جلوی ظریف تر با لامپ های دید در روز و سپری برجسته تر با قاب چراغ های مه شکن مشابه الانترا ۲۰۱۹ خواهد بود. نسخه های بالاتر این خودرو دارای رینگ های آلیاژی نوین و ستون B مشکی شده خواهند بود.
گمان می رود کابین هیوندای i۱۰ مدل ۲۰۲۰ دارای طرح رنگ دوگانه مشکی و بژ، دریچه های هوای کناری توربین شکل و فرمانی نوین باشد.
هیوندای i۱۰ مدل ۲۰۲۰ از نسخه ای به روز شده از پلتفرم BA بهره خواهد برد. گمان می رود مدل مخصوص اروپای این خودرو همچنان با موتورهای ۱.۰ لیتری سه سیلندر و ۱.۲ لیتری چهار سیلندر ارائه شود که البته به روز رسانی می شوند.

ارسال نظر