۶۸۵ - زمان حدودی مطالعه : ۱ دقیقه
رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: در روز‌های پایان سال در آمادگی کامل برای رفتن شهروندان عزیز به بهشت زهرا هستیم
آماده باش پلیس راهور در روز‌های پایانی سال

سردار محمدرضا مهماندار گفت: در روزهای پایانی سال که شهروندان به بهشت زهرا میروند در آماده باش کامل هستیم

رئیس پلیس راهور پایتخت افزود: بر اساس سنت هر ساله پنجشنبه و جمعه آخر سال عده زیادی از شهروندان برای زیارت اهل قبول به بهشت زهرا مراجعه میکنند که پلیس راهور طرح ترافیکی را در روزهای پنجشبه و جمعه در تمامی معابر منتهی به بهشت زهرا و قطعات داخلی اجرایی میکند.

وی گفت: پنجشنبه و جمعه دربهای اصلی بهشت زهرا به صورت ۲۴ ساعته باز خواهد بود که شهروندان از طریق سه مسیر اصلی از جمله بزرگراه خلیج فارس، صالح آباد و جاده قدیم تهران - قم به بهشت زهرا مراجعه میکنند.

رئیس پلیس راهور پایتخت افزود: بنابراین از هفت صبح پنجشنبه و جمعه تا دو بعد از ظهر بیشترین حجم ترافیکی را در این محدودهها خواهیم داشت که از شهروندان میخواهیم تردد در این ساعت را توزیع کنند و حتی بعد از ظهر برای زیارت اهل قبور مراجعه کنند.

وی گفت: پلیس راهور محدودیتهایی را در جاده قدیم قم از سه راه اندیشه و همچنین سه راه باقر شهر ایجاد خواهد کرد که رانندگان میتوانند با استفاده از راههایی که مشخص شده است تغییر مسیر بدهند.

پنجشنبه و جمعه پایان سال؛

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت: در پنجشنبه و جمعه پایان سال با توجه به سنت دیرینه و معنوی زیارت اهل قبور تمامی مسیرهای منتهی به بهشت زهرا (س) تحت نظارت پلیس است

ارسال نظر