۵۴۰ - زمان حدودی مطالعه : ۱ دقیقه
سانگ‌یانگ تصاویر اولیه و برخی از اطلاعات در خصوص کوراندوهای جدید خود را منتشر کرد. این خودرو در اواخر ماه جاری و در نمایشگاه خودرویی ژنو رسما به نمایش درخواهد آمد.
به زودی کوراندوی 2019 وارد بازار می شود

سانگیانگ تصاویر اولیه و برخی از اطلاعات در خصوص کوراندوهای جدید خود را منتشر کرد. این خودرو در اواخر ماه جاری و در نمایشگاه خودرویی ژنو رسما به نمایش درخواهد آمد.

نسل چهارم کوراندو به وضوح تحت تاثیر جدیدترین "رکستون G4" است و همان طراحی در ابتدا و انتهایش دیده میشود. چین و شکنهای عضلهای در بخش جانبی، چراغهای جلویی و عقبی در این خودرو بیشتر از دیگر ساختارها به "رکستون G4" شبیهاند. بخشی از این خودرو نیز به مدل مفهومی "ئی- SIV" شبیه است که در نمایشگاه ژنو گذشته به نمایش درآمد.

فضای درونی کوراندوهای جدید از زبان طراحی "بلیز کاکپیت" با تمرکز بر دیجیتالی شدن بهره میبرند. داشبورد تحت تسلط یک صفحه نمایش 10.25 اینچی اطلاعات و سرگرمی و یک پنل ابزاری دیجیتال 9 اینچی است. این طرح جدید باعث کاهش دکمههای فیزیکی در مرکز کنسول میشود.

در بخش کاربردی سانگیانگ از فضای بار 552 لیتری، در کوراندوهای جدید خبر میدهد. برای دسترسی آسانتر به فضای بار سانگیانگ درب برقی اضافه را در بخش عقب برای خودرو در نظر گرفته است.

در کره کوراندوهای 2019 با یک موتور توربو دیزل 1.6 لیتری ارائه خواهند شد. انتظار میرود این موتورهای توسعه یافته با گشتاور 300 نیوتنمتر 114 اسببخار قدرت تولید کنند.

این خودرو به طیف وسیعی از سامانههای کمک راننده مانند سیستم کنترل کروز تطبیقی هوشمند، ترمز اضطراری خودکار، سامانه نگهدارنده بین خطوط، هشدار دهنده به راننده مجهز خواهد شد و احتمالا با قابلیتهای آفرودی بازار خوبی را برای سانگیانگ رقم خواهد زد.

ارسال نظر