۵۳۶ - زمان حدودی مطالعه : ۱ دقیقه
شماره‌گذاری خودروهای نوشماره در سال ۱۳۹۷ نسبت به سال گذشته ۳۹ درصد کاهش یافته است؛ نقل‌و‌انتقال خودرو نیز ۱۵ درصد افزایش پیدا کرد.
خودروهای نوشماره امسال  با ۳۹ درصد کاهش در شماره گذاری روبرو شد

شماره گذاری خودروهای نوشماره در سال ۱۳۹۷ نسبت به سال گذشته ۳۹ درصد کاهش یافته است؛ نقل و انتقال خودرو نیز ۱۵ درصد افزایش پیدا کرد.

سرهنگ علی محمدی، رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا، از افزایش ۱۵ درصدی نقل و انتقال خودروها و کاهش ۳۹ درصدی شماره گذاری خودروهای نوشماره در سال جاری خبر داد. سرهنگ علی محمدی افزود:

در سال جاری حدود سه میلیون و ۴۷۷ هزار دستگاه خودرو در مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا نقل و انتقال شدند که این رقم در مقایسه با سال گذشته ۱۵ درصد افزایش نشان می دهد. در بخش خودروهای وارداتی نوشماره نیز حدود ۱۸ هزار دستگاه خودرو شماره گذاری شد که این رقم نسبت به سال گذشته ۷۳ درصد کاهش نشان می دهد.

خودروهای نوشماره امسال  با ۳۹ درصد کاهش در شماره گذاری روبرو شد

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا گفت:

همچنین در بخش خودروهای داخلی نوشماره هم حدود ٨۵۶ هزار دستگاه خودرو شماره گذاری شد که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۳۷ درصد کاهش یافته است. از ۲۰ تا ۲۸ اسفند ماه ساعت پذیرش و ورود خودروها به مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا تا ساعت ۱۹ خواهد بود. قطعاً این مراکز تا آخرین خودرو پذیرش شده و تا هر ساعتی که لازم باشد فعال هستند.

خودروهای نوشماره امسال  با ۳۹ درصد کاهش در شماره گذاری روبرو شد

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا در خصوص ساعت فعالیت مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک در نوروز گفت:

تمام مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا در ایام نوروز به جز تعطیلات رسمی، در روزهای شنبه تا چهارشنبه بین ساعات ۷ تا ۱۴ و پنجشنبه بین ساعت ۷ تا ۱۲ به شهروندان خدمات ارائه می کنند.

منبع : زومیت

ارسال نظر