منو

خودروهای هیبریدی BMW در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند


خودروهای هیبریدی BMW در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند

خودروهای هیبریدی جدید BMW به طور خودکار در مناطق شهری بسیار آلوده موتورهای احتراقی خود را خاموش می کنند و از حالت الکتریکی صرف استفاده می نمایند.

به گزارش itcars و به نقل از رویترز، خودروهای هیبریدی جدید BMW به طور خودکار در مناطق شهری بسیار آلوده موتورهای احتراقی خود را خاموش می کنند و از حالت الکتریکی صرف استفاده می نمایند . این راهی است برای کاهش آلایندگی خودروها.

تلاش BMW برای بهینه کردن تاثیر محیط زیستی خودروهای هیبریدی با عملکرد خاموش شدن موتور از آنجا ناشی می شود که صنعت خودروسازی درگیر فروش خودروهای الکتریکی صرف است. این خودروها 1.5 درصد کل فروش خودرو رادر سراسر جهان در سال گذشته تشکیل دادند.

خودروهای هیبریدی BMW در شهرهای آلوده الکتریکی می شوند

مردم از خرید خودروهای الکتریکی صرف خودداری می کنند چون ایستگاه های شارژ آن کم است و برد فعالیت محدود و زمان شارژ دوباره بالایی نسبت به انواع خودروهای احتراقی دارند.

افزایش استفاده از خودروهای الکتریکی سخت است چون شهرها برای سرمایه گذاری های پرهزینه در زیرساخت های الکتریکی برای اطمینان از اینکه ایستگاه های شارژ می توانند باتری خودرو ها را در مناسب ترین اندازه شارژ کنند، مشکل دارند.

حتی روسلزهایم آلمان، مقر خودروسازی اوپل برای ساخت 1300 ایستگاه شارژ نیاز به کمک دولت داشت.

خودروهای هیبریدی توانایی شارژ دوباره باتری را هنگام کار با موتور احتراقی دارند. عملکردی که کار را برای مشتری درمورد برد عملیاتی آن راحت می کند و فشار را از روی شهرها برای توسعه زیرساخت های شارژ بر می دارد.

موتور های هیبریدی جدید BMW عملکرد قطع کار با موتور احتراقی را از 2020 خواهند داشت و شهرهایی مثل روتردام هلند می گویند این عملکرد ثابت کرده راهی موثر برای کاهش آلودگی هواست.