منو

آمادگی ۱۰۰ پایگاه امدادی برای امدادرسانی به مشتریان کرمان موتور


آمادگی ۱۰۰ پایگاه امدادی برای امدادرسانی به مشتریان کرمان موتور

مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به ویژه مشتریان شرکت کرمان موتور از برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص ارائه خدمات مطلوب در ایام تعطیلات در سطح کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شاکری به فعالیت بیش از 65 نمایندگی کشیک نوروزی از تاریخ 97/12/29 الی 98/01/17 اشاره و تاکید نمود شرکت خدمات و تجارت بم خودرو به عنوان نماینده خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور از هیچگونه تلاشی برای آرامش خاطر مشتریان محترم دریغ نمیورزد.

وی در حوزه خدمات امدادی نیز از استقرار بیش از 100 پایگاه امداد در سطح کشور و اجرای طرح امداد نوروزی از تاریخ 27/12/97 الی 17/1/98 خبر داد و گفت: برای کسب رضایت مشتریان میتوان به گسترده شدن شبکه امداد خودرو، توزیع مناسب سبد قطعات یدکی بین نمایندگیهای کشیک، برنامهریزی برای بازرسی و نظارت در طول ایام تعطیلات و برگزاری دورههای آموزشی متعدد در تمامی سطوح خدمات پس از فروش اشاره کرد.

از آنجائیکه شرکت کرمان موتور با ارائه سه برند متفاوت، سهم زیادی از بازار خودرو کشور را به خود اختصاص داده، بالطبع خدمات پس از فروش نیز میبایست همگام با آن گسترش یابد. در همین راستا شاکری از راه اندازی تعمیرگاه مرکزی هیوندای از ابتدای اردیبهشت 98 خبرداد و اضافه نمود فعالیت این تعمیرگاه مرکزی میتواند کمک شایانی به سرعت و کیفیت خدمات رسانی به محصولات هیوندای نماید.

وی ضمن تاکید مجدد در خصوص عدم استفاده از قطعات بیکیفیت در بازار، مشتریان را به مراجعه به نمایندگیهای مجاز کرمان موتور دعوت نمودند.

شاکری در پایان اعلام نمود که شرکت خدمات و تجارت بم خودرو علیرغم تمامی مشکلات موجود، برنامهریزی لازم را در خصوص تامین قطعات یدکی محصولات کرمان موتور انجام داده تا در سال 98 در این حوزه کمبودی وجود نداشته باشد.